Kayseri MEB Özel Elit Erkek Ögrenci Yurdu Talas

Yurt olanaklarını bir adım ileri taşıyan Elit Özel Öğrenci Yurdu hem kız hem erkek üniversite öğrencilerine hizmet vermektedir. 5 katlı olan binamızın erkek öğrencilere ayrılmıştır. Elit Özel Öğrenci Yurdu 110 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Güven ve huzurun adresi olan Elit Özel Öğrenci Yurdu konforlu ve ekonomik özel odalarla siz öğrencilerimize kaliteli hizmet vermektedir.

AİLE SICAKLIĞINDA KONAKLAMA

Yüksek kalite ve rahat bir hizmet sunmayı amaçlayan yurdumuzda usta ahçılarımızın ellerinden çıkan lezzetli yemeklerle kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Temizlik ve hijyene büyük önem vermekteyiz. Bütün odalara haftada iki kez temizlik hizmeti verilmektedir. Kombili ısıtma sistemi, 24 saat sıcak su, her katta kablosuz internet sistemi, odalarda LCD Televizyonlar uydu yayını, lig tv ve profosyonel çalışanlarımızın güler yüzlü hizmeti ile aile sıcaklığını hissedeceksiniz.

GÜVENLİK

Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen yurdumuzda, sıcağa ve soğuğa karşı izolasyonludur. Güvenliğiniz için bina girişinde kartlı giriş sistemi, bina ve çevresinde sürekli kayıt yapan kapalı devre kamera sistemi ve özel güvenlik görevlileri sayesinde huzurlu bir ortamda güven içerisinde yaşayacaksınız.

TEMİZLİK

 1. İşinde uzman kadromuzla her gün banyolarınızı temizliyoruz.
 2. Önceliklerimizden biri de sağlıklı ve hijyenik ortamlar olduğu için haftada bir nevresim takımlarınız değiştiriliyor.
 3. Odalar öğrenci isteğine bağlı olmak üzere hafta da iki defa temizlenmektedir,
 4. Ayrıca yurdumuzda genel sosyal alanları her gün özenle hijyenik bir şekilde temizlenmektedir.
 5. Görevlilerimiz tarafından yapılan çamaşır yıkama hizmeti verilmektedir.

Üniversiteye Uzaklık

Yurtlarımızın konumu ulaşım olarak birçok toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesindedir. Erciyes Üniversitesine 10 dakika yürüyüş mesafesinde. Abdullah Gül Üniversitesine 7 Km. Nuh Naci Yazgan Üniversitesine 10 Km mesafededir. Erciyes Üniversitesinin giriş ve çıkış saatlerine göre Yurtlarımızdan ücretsiz servis hizmeti verilmektedir. Diğer üniversitelere de toplu taşıma araçları ile rahatlıkla gidilebilmektedir.

Kurucumuz

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi ve Erciyes Üniversitesi Mezunuyum, Mobilya sektöründe Ailece Kayserinin köklü esnaflarındanız, Öğrencilik dönemimde şehrimize gelen öğrencilerimizin konaklama anlamında yaşadıkları sıkıntıları birebir gözlemlediğimden dolayı arkadaşlarımın yaşadıkları sıkıntıları en aza indirgeme amacıyla eşimle birlikte 2012 yılında Talas merkez ilçesinde ilk işletmemizi faaliyete geçirdik, öğrencilerin yoğun memnuniyet ve talepleri doğrultusunda 2014 yılında ikinci şubemizi hizmetinize sunduk. Saygılarımızla Elif - Mustafa Günek

Müdürümüz

İşletmelerimiz büyük aile felsefesi ile yönetilmesinden dolayı direk öğrenci memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Elif - Mustafa Günek

Genel Bilgiler

Her dairede;

 1. 24 saat sıcak su
 2. Banyo WC
 3. Asansör
 4. Ev ortamınızı aratmayacak rahat ve geniş konforlu odalarımız
 5. Lig Tv

Odalarımızda;

 1. Çalışma masası,
 2. Baza
 3. Ortopedik yatak
 4. Nevresim Takımı
 5. Ahşap Gardıroplar
 6. LCD Televizyon
 7. Telefon
 8. Kablosuz İnternet

Bodrum ve Zemin Katta;

 1. Mutfak
 2. Yemekhane
 3. Kantin Kafeterya
 4. Masa Tenisi
 5. Revir
 6. Çamaşırhane Ütü
 7. Müdüriyet
 8. Güvenlik
 9. Misafir Bekleme Salonu
 10. Binamıza özel otopark alanı

Öğrencilerimize;

 1. 8-9 Çeşit Açık Büfe Kahvaltı,
 2. 4-5 Çeşit Akşam Yemeği
 3. Öğrencilerimizin yaşayabileceği sağlık problemleri ile ilgili olarak, acil müdahale amacıyla ilk yardım odamız ile beraber tıbbi malzemeler.
 4. /24 Kapalı devre güvenlik sistemi ile bina ve çevresi izlenmektedir.
 5. 24 Saat Güvenlik görevlisi
 6. Öğrencilerin hoşça vakit geçirecekleri kantin kafeterya ve masa tenisi
 7. Görevlilerimiz tarafından yapılan çamaşır yıkama ve ütüleme hizmeti

Yurt Binası

Oda

Yemekhane